Coaching

Sesje coachingowe kojarzą Ci się z leżeniem na kozetce i opowiadaniu, co Cię trapi? Nic bardziej mylnego! Coaching to rozmowa o polepszaniu samego siebie, o rozwoju i dążeniu do samorealizacji na polu zawodowym, a także osobistym. Są różne metodologie i różne style pracy. Skontaktuj się z nami, a wybierzemy dla Ciebie odpowiedniego coacha. Weź sprawy w swoje ręce, a słabości zamień w zalety!

Pracujemy na następujących narzędziach

Metodologia:

Neuro lingwistyczne programowanie

Time Line Therapy

Break Through Session

Kwestionariusz poziomu wartości Gravesa

Możemy pomóc Ci w przełamaniu fobii, pozbyć się bólu chronicznego, znaleźć Twoją osobistą ścieżkę rozwoju na tle biznesowym

Jeśli podchodzisz emocjonalnie do spraw niezależnych od Ciebie i niepotrzebnie reagujesz złością tam, gdzie niekoniecznie chciałbyś ją okazać, możemy popracować z metodyką Time Line Therapy™ – naucz się uwalniać od negatywnych emocji automatycznie, usuń ograniczające decyzje, o których nie masz świadomego pojęcia. Zapanuj nad tym, co wydawało Ci się niemożliwe i bądź sobą.

Facet 5

Prowadzimy także badania psychometryczne Facet5 – nie martw się, jest ona dla wszystkich. Jako unikalne narzędzie jest idealne do precyzyjnego badania i dopasowania osobowości zawodowej do wymagań stanowisk, budowania efektywnych zespołów oraz skutecznego zarządzania. Facet5 jest narzędziem sprawdzonym, zatwierdzonym i zarejestrowanym przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne. Sprawdź, czy Twoja osobowość i Twój zawód/stanowisko idą w parze.

Umów się na bezpłatną konsultację