Biuro co-workingowe

A co, jeśli powiemy, że brak biura to nie przeszkoda do założenia i rozwijania swojej firmy? I że to nie przeszkoda, by prowadzić własny gabinet i zapraszać klientów? Ani by pracować efektywnie jako freelancer? Dlaczego? Ponieważ przestrzeń dla siebie i swojej działalności możesz stworzyć w naszym biurze co-workingowym.

Na czym to polega?

Przygotowaliśmy kilka opcji. Do Twojej dyspozycji oddajemy salę szkoleniową z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym oraz salę konferencyjną przystosowaną do organizacji większych spotkań biznesowych. Oferujemy też 6 miejsc do pracy (biurka + krzesło). A jeśli potrzebujesz całe pomieszczenie biurowe, nie ma problemu! W ramach abonamentu możesz skorzystać z naszego adresu korespondencyjnego lub biura wirtualnego.

Dlaczego warto?

Ponieważ zyskujesz nie tylko miejsce do pracy, które prezentuje się profesjonalnie i zapewnia odpowiednie warunki do rzetelnego i wygodnego wykonywania swoich obowiązków, ale również wiele innych korzyści.

Praca w otoczeniu wspólnoty przedsiębiorców, freelancerów i startupów otwiera drzwi do ciekawych możliwości networkingowych. Możesz łatwo nawiązać nowe kontakty biznesowe, wymieniać doświadczenia i współpracować z innymi profesjonalistami.

Biuro co-workingowe zapewnia również elastyczność. Twój zespół się rozrasta? Rozszerzasz działalność? Możesz dostosować rozmiar biura i ilość miejsc pracy do określonych potrzeb.

Ostatnią, ale chyba najważniejszą zaletą jest higiena pracy. To doskonały wybór dla tych, którzy pragną skutecznie oddzielić sferę zawodową od prywatnej, zapewniając tym samym efektywność i klarowność w codziennych obowiązkach.

Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej!

mail: eventy@openglobal.pl

telefon: +48 885 331 332 

Dostępne przestrzenie

- Adres korespondencyjny
- Wirtualne biuro
- Pokój biznesowy (na godziny)
- Sala biznesowa (max 30 osób)
- Sala konferencyjna (max 20 osób)
- Bezpłatny parking (ogrodzony)

Dostępne wyposażenie

- Wi-Fi
- Całkowite wyciemnienie pomieszczeń
- Flipchart
- Projektor
- Tablica interaktywna
- Klimatyzacja
- Wyposażona kuchnia