Kim jesteśmy

Zespół profesjonalistów w firmie Open Global to dedykowani eksperci, zafascynowani nie tylko swoją pracą, ale także nieustannym doskonaleniem się. Nasza determinacja do ciągłego rozwoju napędza nas do poszukiwania najnowszych technik i rozwiązań, które umożliwiają osiąganie zamierzonych celów.

Specjalizujemy się w obszarach szkoleniowym, konsultingowym oraz w wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Nasza firma skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości szkoleń biznesowych, obejmujących najnowsze trendy i narzędzia branżowe.
 
W obszarze konsultingu oferujemy wsparcie w analizie biznesowej, umożliwiając klientom trafne i strategiczne podejście do zarządzania. Ponadto, nasza ekspertyza w zakresie przetwarzania danych pozwala na skuteczne wykorzystanie informacji do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych.
W dziedzinie wdrażania rozwiązań technologicznych, oferujemy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze działania obejmują optymalizację procesów oraz wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych Microsoft i Google. Równocześnie tworzymy raporty dostosowane do potrzeb klienta, umożliwiające skuteczną analizę i monitorowanie wyników.
 
Nasi eksperci posiadają solidne doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii optymalizacyjnych, które prowadzą do zwiększenia wydajności i osiągnięcia zdefiniowanych celów biznesowych. Wierzymy, że profesjonalne podejście do szkoleń, konsultingu, wdrażania technologii oraz skrupulatna analiza danych stanowią klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj nasz zespół

Małgorzata Jochaniak

Malgorzata jest certyfikowanym trenerem biznesowym i specjalistą ds. sprzedaży. Inspirująca liderka o niezwykłych umiejętnościach. Jej determinacja i nieustające poszukiwanie rozwiązań sprawiają, że jest specjalistką od zadań niemożliwych. Jest nie tylko trenerką, która zaraża swoją pasją i chęcią do głębokiej analizy życia, ale także wzbudza uśmiech na twarzach swoich wspópracowników.

Mateusz Bukowski

Mateusz to specjalista IT z zakresu wdrażania rozwiązań, automatyzacji procesów oraz kontroli jakości. Poszukujący innowacyjnych rozwiązań, jak najlepiej dopasowanych do potrzeb klienta. Nieznający słowa „niemożliwe”, wkłada całe swoje siły w realizację każdego celu.

Magdalena Dublas

Magdalena to utalentowana i ambitna osoba, pełniąca funkcję managera marki oraz analityka danych. Niezwykle zaangażowana w swoją pracę, szukająca skutecznych rozwiązań zgodnych z ustalonym procesem. Jest znana ze swojej systematyczności i umiejętności utrzymania porządku w każdym zadaniu.

Karolina Maj

Karolina to ekspertka z ponad 20-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym, szczególnie w sektorze MŚP. Dotychczas przeprowadziła ponad 250 różnego rodzaju szkoleń, warsztatów i wystąpień publicznych dla przedsiębiorców zlokalizowanych w całej Polsce. Specjalizuje się w tematach związanych z marketingiem internetowym, psychologią zarządzania oraz rozwojem marki własnej. Karolina jest również wykładowcą marketingu na Akademii Górnośląskiej, w ramach Akademii E-marketingu.

Karolina Stelmaszczyk

Wartością nadrzędną marki, którą tworzy jest autentyczność i naturalność. Współpracuje z kobietami wzmacniając ich odwagę i pewność siebie przed kamerą. Wspiera marki tworząc content wizualny oparty na autentycznym przekazie. Jak sama mówi – „wzmocnimy zaufanie klienta do naszej marki, kiedy pozostaniemy w spójności ze sobą i odważymy się na naturalność”
Jest jednym z twórców projektu i ebooka ” sekrety kobiecej cielesności”, którego celem jest budowanie akceptacji ciała. Pomaga kobietom, którym trudno zaakceptować siebie i swoje ciało poprzez obiektyw.

Eliza Ambroszczyk

Układa rzeczy niepoukładane. Audyt procesu nie jest dla niej przerażający. Potrafi znaleźć dziurę w całym i sprawnie ją załatać. Doświadczenie zdobyte w pracy w dużej firmie produkcyjnej pozwala jej na umiejętne przekazywanie informacji, gdzie jeszcze można coś poprawić. Potrafi ustandaryzować proces tak, aby nikt nie miał wątpliwości, jak przez niego przejść.

Ewa Brzozowska

Jest zorientowanym na biznes i skoncentrowanym na ludziach doradcą biznesowym, z bogatym doświadczeniem jako dyrektor zarządzająca dużą firmą produkcyjną z wieloma zakładami. Jest specjalistką w planowaniu i realizacji strategii firmy. Skutecznie zarządza finansami przedsiębiorstwa, wspierając rozwój organizacji oraz jej konkurencyjność na rynku.  

 

Poznaj naszych Partnerów

Mariusz Szuba

Trener trenerów. On jest inspiracją dla każdego. Od 20 lat pracuje z najlepszymi w Polsce i nie tylko. Autor książek o rozwoju i mentor nie tylko nasz, ale i wielu gwiazd. 

Beata Piskorz

Cudowny coach, który w naszych szeregach daje wsparcie w zakresie zarządzania zmianą w życiu. Z nią chcesz iść naprzód!

Iwona Guzowska

Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym i kickboxingu. Skuteczna wojowniczka i skuteczny szkoleniowiec, trenerka uruchamiania mistrzowskiej mocy w każdym obszarze życia. Autorka programów szkoleniowych „Mistrzowska Odporność Psychiczna”, „Anatomia Stresu”, „Obudź w Sobie Wojownika” oraz cyklu Power Camps. Doświadczony mówca i autorka felietonów oraz książki „Najważniejsza Decyzja”.