Poznaj nasz zespół

Małgorzata Jochaniak

Specjalista od zadań niemożliwych. Trener, który zaraża nie tylko swoją pasją i chęcią głębokiej analizy życia, ale także uśmiechem. Jej szkolenia są jak spotkania z przyjaciółmi – wyniesiesz gotowy przepis na rozwój.
Inspirująca liderka o niezwykłych umiejętnościach. Jej determinacja i nieustające poszukiwanie rozwiązań sprawiają, że jest specjalistką od zadań niemożliwych. Nie tylko jest trenerką, która zaraża swoją pasją i chęcią do głębokiej analizy życia, ale także wzbudza uśmiech na twarzach swoich podwładnych. Jej szkolenia są jak magiczne spotkania z przyjaciółmi – po nich wychodzisz z gotowym przepisem na rozwój.

Mateusz Bukowski

Mateusz Bukowski to wybitny specjalista IT, którego niezwykłe skupienie i pasja w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w technologii informacyjnej są inspirujące. Nieznający słowa „niemożliwe”, wkłada całe swoje siły w realizację każdego celu. Jego jasna, zwięzła komunikacja i zdolność do dostarczania treściwych wypowiedzi czynią go nieocenionym członkiem zespołu.

Jego  ambicja jest źródłem motywacji dla całego zespołu. Mateusz ceni możliwość pracy z równie zmotywowanymi ludźmi, dążącymi do osiągnięcia wspólnych, wysoko postawionych celów. Jego unikalne umiejętności techniczne, połączone z pragmatycznym i strategicznym podejściem do pracy, czynią go wybitnym ekspertem w swojej dziedzinie.

Magdalena Dublas

To utalentowana i ambitna osoba, pełniąca funkcję managera marki. Jej umiejętności organizacyjne są niezrównane, a kontrola nad procesem jest jej drugą naturą. Jest znana ze swojej systematyczności i umiejętności utrzymania porządku w każdym zadaniu, które podejmuje. Niezwykle zaangażowana w swoją pracę i zawsze szuka skutecznych rozwiązań zgodnych z ustalonym procesem.

Magdalena Dublas to nie tylko manager marki, ale również inspirująca osoba, której determinacja i empatia zdobywają szacunek zarówno w pracy, jak i w społeczności, w której działa jako wolontariusz.

Joanna Moch

Zadziwia na każdym kroku! Przez wiele lat prowadziła własną firmę i ma ogromne doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientami. Doskonale radzi sobie w czasie rozmów z klientem, przedstawiając mu wszystkie opcje i warunki umowy. Umiejętnie rozwiązuje sytuacje problematyczne i łagodzi napięcia. Dba zarówno o interesy klienta jak i innych pracowników. Dzięki niej nasze spotkania i cele są zawsze terminowe. Nie pozwala sobie na nudę i jeśli jeden projekt się kończy, już jest częścią innego:-).

Ewa Brzozowska

Jest zorientowanym na biznes i skoncentrowanym na ludziach doradcą biznesowym, z bogatym doświadczeniem jako dyrektor zarządzająca dużą firmą produkcyjną z wieloma zakładami. Jest specjalistką w planowaniu i realizacji strategii firmy. Skutecznie zarządza finansami przedsiębiorstwa, wspierając rozwój organizacji oraz jej konkurencyjność na rynku.  

 

Eliza Ambroszczyk

Układa rzeczy niepoukładane. Audyt procesu nie jest dla niej przerażający. Potrafi znaleźć dziurę w całym i sprawnie ją załatać. Doświadczenie zdobyte w pracy w dużej firmie produkcyjnej pozwala jej na umiejętne przekazywanie informacji, gdzie jeszcze można coś poprawić. Potrafi ustandaryzować proces tak, aby nikt nie miał wątpliwości, jak przez niego przejść.

Poznaj naszych Partnerów

Mariusz Szuba

Trener trenerów. On jest inspiracją dla każdego. Od 20 lat pracuje z najlepszymi w Polsce i nie tylko. Autor książek o rozwoju i mentor nie tylko nasz, ale i wielu gwiazd. 

Beata Piskorz

Cudowny coach, który w naszych szeregach daje wsparcie w zakresie zarządzania zmianą w życiu. Z nią chcesz iść naprzód!

Iwona Guzowska

Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym i kickboxingu. Skuteczna wojowniczka i skuteczny szkoleniowiec, trenerka uruchamiania mistrzowskiej mocy w każdym obszarze życia. Autorka programów szkoleniowych „Mistrzowska Odporność Psychiczna”, „Anatomia Stresu”, „Obudź w Sobie Wojownika” oraz cyklu Power Camps. Doświadczony mówca i autorka felietonów oraz książki „Najważniejsza Decyzja”.