Poznaj nasz zespół

Małgorzata Jochaniak

Specjalista od zadań niemożliwych. Trener, który zaraża nie tylko swoją pasją i chęcią głębokiej analizy życia, ale także uśmiechem. Jej szkolenia są jak spotkania z przyjaciółmi – wyniesiesz gotowy przepis na rozwój.

Damian Jochaniak

 Zarządzanie zespołem technicznym każdego eventu to w jego wykonaniu pestka. Doświadczenie w pracy pod wpływem stresu pomaga mu efektywnie pracować nawet w najbardziej nerwowych warunkach. Ostoja dla wszystkich, gdy sprzęty nie chcą działać, a zaawansowane usługi dotyczące telekomunikacji ma w jednym palcu.

Izabela Laska

Jej specjalność to organizacja eventów. Swoją odpowiedzialnością i opiekuńczością pozwala odetchnąć klientom podczas kreowania wydarzeń. Potrafi zażegnać każdy kryzys i ma serce na dłoni! Po prostu chce się z nią pracować.

Joanna Moch

Zadziwia na każdym kroku! Przez wiele lat prowadziła własną firmę i ma ogromne doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientami. Doskonale radzi sobie w czasie rozmów z klientem, przedstawiając mu wszystkie opcje i warunki umowy. Umiejętnie rozwiązuje sytuacje problematyczne i łagodzi napięcia. Dba zarówno o interesy klienta jak i innych pracowników. Dzięki niej nasze spotkania i cele są zawsze terminowe. Nie pozwala sobie na nudę i jeśli jeden projekt się kończy, już jest częścią innego:-).

Ewa Brzozowska

Jest zorientowanym na biznes i skoncentrowanym na ludziach doradcą biznesowym, z bogatym doświadczeniem jako dyrektor zarządzająca dużą firmą produkcyjną z wieloma zakładami. Jest specjalistką w planowaniu i realizacji strategii firmy. Skutecznie zarządza finansami przedsiębiorstwa, wspierając rozwój organizacji oraz jej konkurencyjność na rynku.  

 

Eliza Ambroszczyk

Układa rzeczy niepoukładane. Audyt procesu nie jest dla niej przerażający. Potrafi znaleźć dziurę w całym i sprawnie ją załatać. Doświadczenie zdobyte w pracy w dużej firmie produkcyjnej pozwala jej na umiejętne przekazywanie informacji, gdzie jeszcze można coś poprawić. Potrafi ustandaryzować proces tak, aby nikt nie miał wątpliwości, jak przez niego przejść.

Poznaj naszych Partnerów

Mariusz Szuba

Trener trenerów. On jest inspiracją dla każdego. Od 20 lat pracuje z najlepszymi w Polsce i nie tylko. Autor książek o rozwoju i mentor nie tylko nasz, ale i wielu gwiazd. 

Beata Piskorz

Cudowny coach, który w naszych szeregach daje wsparcie w zakresie zarządzania zmianą w życiu. Z nią chcesz iść naprzód!

Iwona Guzowska

Wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym i kickboxingu. Skuteczna wojowniczka i skuteczny szkoleniowiec, trenerka uruchamiania mistrzowskiej mocy w każdym obszarze życia. Autorka programów szkoleniowych „Mistrzowska Odporność Psychiczna”, „Anatomia Stresu”, „Obudź w Sobie Wojownika” oraz cyklu Power Camps. Doświadczony mówca i autorka felietonów oraz książki „Najważniejsza Decyzja”.